380LQ391M200H022
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ391M200H022
380LQ391M200H022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ391M200H022, 390 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi radial, snap-in kabin tasarımı ile devrelerde doğrudan montajlanmaya uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığı desteği sunmaktadır. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmakta olup, 510mOhm ESR değeri ile düşük direnç performansı göstermektedir. 120Hz'de 1.68A ve 20kHz'de 2.35A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve buffer devreleri gibi alanlarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 510mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.35 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V