380LQ332M180A052
CAP ALUM 3300UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ332M180A
380LQ332M180A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ332M180A052, 3300µF kapasitansa ve 180V nominal voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. 80mOhm ESR değeri ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile endüstriyel ve profesyonel elektronik sistemlerde kullanılmaya uygundur. 2000 saatlik ömür süresi (85°C'de) ve 8.05A (20 kHz) ripple akım yeteneği yüksek güç uygulamalarında stabilite sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.05 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V