380LQ331M450K042
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ331M450K
380LQ331M450K042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ331M450K042, 330µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj türüne sahip olan bu bileşen, radyal snap-in paket konfigürasyonuna sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 120Hz'de 603mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, filtre devreleri ve AC uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanan bileşen, 120Hz'de 2.01A ve 20kHz'de 2.81A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 603mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.81 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V