380LQ331M450A022
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ331M450A
380LQ331M450A022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ331M450A022, 330µF kapasitansı ve 450V nominal voltajı ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 2000 saat ömür süresi 85°C'de belirtilmiştir. 120Hz'de 600mOhm ESR değerine sahiptir. 120Hz'de 2.01A ve 20kHz'de 2.81A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimlenmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.81 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V