380LQ331M420J052
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ331M420J
380LQ331M420J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ331M420J052, 330 µF kapasitanslı, 420V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilir. 120 Hz'de 603 mOhm ESR değerine sahip olup, yüksek frekans uygulamalarında 2.81 A, düşük frekans uygulamalarında 2.01 A ripple akımını tolere eder. ±20% tolerans ile genel amaçlı endüstriyel ve consumer elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtering ve energy storage işlevleri için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 603mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.81 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V