380LQ331M350J032
CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
380LQ331M350J032
380LQ331M350J032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ331M350J032, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltajda çalışmaya uygun bu bileşen, -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. Through-hole montaj şeklinde radial can paketlemesi ile sunulan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltajlı elektronik devrelerde yaygın şekilde tercih edilir. ESR değeri 603mOhm @ 120Hz olup, 1.88A @ 120Hz ve 2.63A @ 20kHz ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında ürün sunulmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 603mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.63 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V