380LQ331M350H452
CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ331M350H452
380LQ331M350H452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ331M350H452, 330 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim değeri ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Radial snap-in kutu tasarımı ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans ile 120 Hz'de 603mOhm ESR değerine ve 1.88 A ripple akımına sahiptir. 20 kHz'de 2.63 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saat ömür derecesine sahiptir. Polar yapısı gereği doğru kutuplandırma gerektirir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 603mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.63 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V