380LQ331M315H042
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ331M315H042
380LQ331M315H042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ331M315H042, 330µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal gerilime sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radyal, snap-in tip kasa ile through-hole montajına uygun olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi vermekte, 20 kHz'de 2.55A ripple akımını, 120 Hz'de 1.82A ripple akımını desteklemektedir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 120 Hz'de 603mOhm ESR değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 603mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.82 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V