380LQ273M025K042
CAP ALUM 27000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ273M025K042
380LQ273M025K042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ273M025K042, 27000 µF kapasitansına ve 25V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ESR değeri 120Hz'de 25mOhm olup, 20kHz'de 7.14A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel devreler gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.14 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V