380LQ272M160A042
CAP ALUM 2700UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ272M160A042
380LQ272M160A042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ272M160A042, 2700µF kapasitansına ve 160V nominal voltaj değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipiyle tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda filtrelleme, düzenleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 80mOhm ESR değeri ile düşük empedans sunmakta, 120Hz'de 5.45A ve 20kHz'de 7.63A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bileşen, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.63 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V