380LQ272M100H052
CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ272M100H052
380LQ272M100H052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ272M100H052, 2700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V dereceli voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu paketlemesinde sunulan bu kondansatör, through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile 123 mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür tarafındadır. 120 Hz'de 3.71 A ve 20 kHz'de 4.27 A ripple akım kapasitesi vardır. Endüstriyel, bilgisayar ve güç kaynağı devrelerinde güç filtreleme ve düzenleme uygulamalarında yer bulur.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 123mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.27 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V