380LQ272M080J042
CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ272M080J
380LQ272M080J042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ272M080J042, 2700µF kapasitansına ve 80V nominal voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole bağlantı sağlar. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 123mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 2.78A ve 20kHz'de 3.2A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 123mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V