380LQ271M400H452
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
380LQ271M400H452
380LQ271M400H452 Hakkında
WEC tarafından üretilen 380LQ271M400H452, 270µF kapasitansına ve 400V nominal voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. 120 Hz'de 737mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) değerine, 2000 saat ömrüne (85°C'de) ve -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 120 Hz'de 1.67A, 20 kHz'de 2.34A ripple akım kapasitesine sunmaktadır. Endüstriyel elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 737mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.34 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V