380LQ221M400J022
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ221M400J
380LQ221M400J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ221M400J022, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış bu radial snap-in kondansatörü, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür ünvanına sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 905mOhm'dur. 20kHz'de 2.09A ve 120Hz'de 1.49A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur. Through-hole montajı ile standart PCB uygulamalarına entegrasyonu kolaylaştırır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 905mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.09 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V