380LQ221M350H032
CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ221M350H
380LQ221M350H032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ221M350H032, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilimde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalar için uygundur. -25°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığında, 2000 saat ömür süresi garantilediğinden, güç kaynakları, frekans düşürücüler, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı filtre uygulamalarında kullanılır. 900mOhm ESR değeri ile 2.02A @ 20kHz ripple akım kapasitesi taşır. ±20% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 900mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.02 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V