380LQ152M250A042
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ152M250A042
380LQ152M250A042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ152M250A042 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1500 µF kapasitans değeri ile 250V rated voltage'a sahip olan bu komponen, snap-in radial kasa tipinde tasarlanmıştır. ESR değeri 133mOhm @ 120Hz olup, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygundur. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Ripple current özelliği 120Hz'de 4.04A, 20kHz'de 5.66A olarak belirtilmiştir. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 133mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.66 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V