380LQ152M200K032
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ152M200K
380LQ152M200K032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ152M200K032, 1500 µF kapasitansa ve 200V nominal gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri içinde kullanılır. 2000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta sağlanmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 144mOhm olup, 120Hz'de 3.87A ve 20kHz'de 5.42A ripple akımına dayanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına uygun endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamaları için tasarlanmıştır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 144mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.42 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V