380LQ152M200J052
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ152M200J052
380LQ152M200J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ152M200J052, 1500µF kapasitans değerine ve 200V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kutu tipi tasarımı ile through-hole montaja uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 20 kHz'de 5.42A, 120 Hz'de 3.87A ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. 133mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile belirtilen özellikler, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve düşük frekans uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 133mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.42 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V