380LQ152M180J052
CAP ALUM 1500UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ152M180J
380LQ152M180J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ152M180J052, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V çalışma gerilimi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in pakette sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür sağlar. 130mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile genel amaçlı endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygundur. 5.36A @ 20kHz ripple akım kapasitesi ile döngüsel yükleme koşullarına dayanıklıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.36 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.83 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V