380LQ151M450J022
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ151M450J
380LQ151M450J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ151M450J022, 150 µF kapasitansa ve 450 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial can paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 2000 saat ömür @ 85°C ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında çalışır. 1.326 Ohm ESR değeri @ 120 Hz ve 1.19 A düşük frekans ripple akımı @ 120 Hz ile karakterize edilir. Yüksek frekans uygulamalarında 1.67 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montajlı olup, güç kaynağı devreleri, voltaj dengeleme ve filtre uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.326Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.67 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V