380LQ122M160K032
CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ122M160K032
380LQ122M160K032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ122M160K032, 1200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 166 mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri nedeniyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolanması uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans aralığında ve 3.25 A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.55 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V