380LQ103M050J052
CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ103M050J052
380LQ103M050J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ103M050J052, 10000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajda çalışan bu bileşen, snap-in radial can pakette sunulmaktadır. ±20% toleransa sahip kondansatör, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 50mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiği gösteren komponent, 5.72A ripple current kapasitesine (20kHz'de) ve 4.97A ripple current yeteneğine (120Hz'de) sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve elektrik depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.72 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.97 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V