380LQ103M035J032
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ103M035J032
380LQ103M035J032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ103M035J032, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in radial kasa tipi ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 120 Hz'de 58mOhm ESR değeri ve 4.42A ripple akım kapasitesi ile AC filtreleme, güç kaynakları ve enerjilendirme devrelerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 58mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.08 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V