380LQ102M180K012
CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
380LQ102M180K
380LQ102M180K012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 380LQ102M180K012, 1000 µF kapasitans değerine ve 180V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa ile through-hole montajı destekleyen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. 199 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de ölçülen ripple current kapasitesi 3A, 20 kHz'de ise 4.2A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında ve polar yapı ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V