36DY712F040AA2A
CAP ALUM 7100UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DY712F040AA2A
36DY712F040AA2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DY712F040AA2A, 7100 µF kapasitesi ve 40V rated voltajı ile tasarlanmış chassis mount tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paket yapısına sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunmaktadır. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı elektrik ve elektronik uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Gücü, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi alanlarda yaygın olarak tercih edilir. ±10%/-+50% toleransı ile sunulan bileşen, aktif parça statüsü ile temin edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 7100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V