36DY681F350BM2A
CAP ALUM 680UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DY681F350BM2A
36DY681F350BM2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DY681F350BM2A, 680 µF kapasitansı ve 350V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısına sahip kasa tipi radial konektörlü şaside monte edilme özellikleri vardır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 2000 saat ömrüne sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltajlı endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Polar yapısı ve -10% ile +50% toleransı ile geniş elektrik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V