36DY562F060BY2A
CAP ALUM 5600UF 60V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DY562F060BY2A
36DY562F060BY2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DY562F060BY2A, 5600 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 60V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi sağlar. Radial, konservatif terminal tasarımı ile şasi montajına uygundur. Screw terminal bağlantısı kullanarak güvenli ve sağlam elektrik bağlantısı sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve filtering uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. -10% ile +50% tolerans değeri, uygulamanın karakteristiklerine uyarlanabilir bir çözüm sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 60 V