36DY561F200AA2A
CAP ALUM 560UF 200V SCREW
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
36DY561F200AA2A
36DY561F200AA2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DY561F200AA2A, 560 µF kapasitansı ve 200V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile takılmakta olup, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygundur. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi garanti eder. Radial, kutu tipinde gövdesi ile endüstriyel ve ticari cihazlardaki güç kaynakları, filtre devreleri ve başlama kondansatörleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V