36DY312F200BC2B
CAP ALUM 3100UF 200V SCREW
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
36DY312F200BC2B
36DY312F200BC2B Hakkında
Vishay Sprague üretimi 36DY312F200BC2B alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3100 µF kapasitans değeri ile 200 V rated voltaj özelliğine sahiptir. Radial, vidalı terminal (screw terminals) bağlantı tipine sahip chassi montajlı tasarımıyla güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. -10% +50% tolerans aralığında üretilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V