36DY292F350DF2A
CAP ALUM 2900UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DY292F350DF2A
36DY292F350DF2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DY292F350DF2A, 2900 µF kapasitans değerine ve 350V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminallı kütüphanesi (screw terminals) ile tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±10% / +50% toleransıyla üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Polarize yapısı nedeniyle doğru polaritesi ile monte edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 2900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V