36DY274F025DF2A
CAP ALUM 270000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DY274F025DF2A
36DY274F025DF2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DY274F025DF2A, 270000 µF kapasitansı ve 25V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipi uygulamalarda kullanılan bu komponent, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömrü garantiler. Toleransı -10% ile +50% arasındadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılabilir. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 270000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V