36DY272F400DC2A
CAP ALUM 2700UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DY272F400DC2A
36DY272F400DC2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DY272F400DC2A, 2700µF kapasitansına ve 400V nominal gerilimine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw Terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. 48mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri, yüksek ripple akım taşıyabilme kapasitesi (10.58A @ 10kHz, 8.14A @ 120Hz) sayesinde güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -40°C ile 85°C arasında stabil çalışma karakteristiği ve 2000 saatlik ömür süresi (85°C'de) uzun vadeli uygulamalara uygunluk sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.58 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.14 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V