36DY223F100CF2A
CAP ALUM 22000UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DY223F100CF2A
36DY223F100CF2A Hakkında
36DY223F100CF2A, Vishay/Sprague tarafından üretilen 22000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile tasarlanmış olup, chassis mount radial can tipinde screw terminal bağlantısına sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. 2000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta garantilidir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -10% ile +50% tolerans değerine sahiptir ve polar yapıda bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 100 V