36DY221F150BC2A
CAP ALUM 220UF 150V SCREW
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
36DY221F150BC2A
36DY221F150BC2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DY221F150BC2A, 220 µF kapasitanslı ve 150V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount yapısında tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresine sahiptir. Radial, can paketlemesi ile sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -10% ile +50% tolerans değerine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V