36DY184F050DJ2A
CAP ALUM 180000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DY184F050DJ2A
36DY184F050DJ2A Hakkında
Vishay/Sprague tarafından üretilen 36DY184F050DJ2A, 180000µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile tasarlanmış büyük hacimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalar için kullanılır. 3.6mOhm düşük ESR değeri ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı filtreleme devrelerinde kullanılmaya uygundur. -40°C ile +85°C çalışma sıcaklığı aralığında yüksek ripple akım (53.68A @ 1kHz) yönetebilmesi bu ürünü ağır yüklü uygulamalar için uygun kılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 53.68 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 48.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V