36DY154F060DJ2A
CAP ALUM 150000UF 60V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DY154F060DJ2A
36DY154F060DJ2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DY154F060DJ2A, 150000 µF kapasitansı ve 60V rated voltajı olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tasarımı ile screw terminals aracılığıyla bağlantı sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Radial can paket yapısındaki bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -10% ~ +50% tolerans aralığına ve polar (kutuplu) yapısına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 150000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 60 V