36DY154F040DF2A
CAP ALUM 150000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DY154F040DF2A
36DY154F040DF2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DY154F040DF2A, 150000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu kondansatör, geniş genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. Vida terminalli radyal kasa yapısı ile şasiye monte edilmesi için uygun hale getirilmiştir. -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Kutuplu yapısı doğru polarite bağlantısını gerektirmektedir. Toleransı -10%, +50% olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V