36DX990F450AA2A
CAP ALUM 99UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX990F450AA2A
36DX990F450AA2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DX990F450AA2A, 99 µF kapasitansına ve 450 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount olarak tasarlanmıştır. Geniş uygulamalar için genel amaçlı tasarıma sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. Endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -10% ile +50% arasında tolerans aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 99 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V