36DX931F450CC2A
CAP ALUM 930UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX931F450
36DX931F450CC2A Hakkında
36DX931F450CC2A, Vishay/Sprague tarafından üretilen 930 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount edilebilen bu komponent, -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 1000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Polar yapısıyla genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtering ve energy storage devrelerinde kullanılır. -10%, +50% tolerans değerine sahip radial can tipi paketlemesiyle söktürülebilir ve değiştirilebilir tasarımı sayesinde endüstriyel ve profesyonel cihazlarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 930 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V