36DX663G030CF2A
CAP ALUM 66000UF 30V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX663G030CF2A
36DX663G030CF2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DX663G030CF2A, 66000 µF kapasitansı ve 30V rated voltage özelliklerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount yapısına uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu bileşen, 85°C'de 1000 saatlik yaşam süresi garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan ve radial can pakete sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devresi ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -10% / +75% tolerans değerleri ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 66000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 30 V