36DX611F350BB2A
CAP ALUM 610UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX611F350BB2A
36DX611F350BB2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DX611F350BB2A, 610 µF kapasitansı ve 350 V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw Terminal bağlantı türüne sahip chassis mount tasarımı ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Toleransı -10%, +50% olan bu kondansatör, genel amaçlı DC filtering, güç kaynakları ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeni ile doğru kutuplandırma önemlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 610 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V