36DX582G040AB2A
CAP ALUM 5800UF 40V SCREW
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
36DX582G040AB2A
36DX582G040AB2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DX582G040AB2A, 5800 µF kapasitansına ve 40V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 1000 saatlik ömür spesifikasyonuna sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel devrelerde kullanılan bu komponentin toleransı -10%, +75% olarak belirlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 5800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V