36DX472F400DG2D
CAP ALUM 4700UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX472F400DG2D
36DX472F400DG2D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DX472F400DG2D, 4700 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, radial can tipi vida terminallerine sahiptir. Chassis mount montaj türüne uygun bir tasarıma sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür süresi garantisi verir. Toleransı -10% ile +50% arasında değişmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V