36DX471F350AC2A
CAP ALUM 470UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX471F350AC
36DX471F350AC2A Hakkında
Vishay Sprague üretimi 36DX471F350AC2A, 470 µF kapasitansı ve 350 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminali bağlantı ile sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi vermektedir. Kutup yapısı (polar) olan komponent, -10% +50% tolerans aralığında üretilmektedir. Genel amaçlı endüstriyel ve komersiyel uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve gerilim düzenleyici devrelerde kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V