36DX443G030CC2A
CAP ALUM 44000UF 30V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX443G030CC2A
36DX443G030CC2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DX443G030CC2A, 44000 µF kapasitansı ve 30V nominal voltajı ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount montajı destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garanti verir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel sistemlerde kullanılan yüksek kapasitans değerine sahip bir komponenttir. Polar yapısı ve -10/+75% toleransı ile mevcut tasarımlarında yer alabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 44000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 30 V