36DX431G200AB2B
CAP ALUM 430UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX431G200AB
36DX431G200AB2B Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DX431G200AB2B, 430 µF kapasitans değerine ve 200V rated voltajına sahip screw terminal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount konfigürasyonunda tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 85°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığında çalışır. 85°C'de 1000 saat yaşam süresine sahiptir. Polar polarizasyona ve -10%, +75% tolerans değerine sahiptir. Güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreleri, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı AC filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 430 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 200 V