36DX381F450BB2A
CAP ALUM 380UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX381F450BB2A
36DX381F450BB2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DX381F450BB2A, 380 µF kapasitanslı ve 450 V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipine ve chassis mount montaj şekline sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilen komponent, 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. Polar yapısı ve -10%, +50% tolerans aralığı ile gücü yüksek elektrik devrelerinde, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 380 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V