36DX381F350AC2B
CAP ALUM 380UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX381F350AC2B
36DX381F350AC2B Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DX381F350AC2B, 380 µF kapasitans değerine sahip 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli radyal can paketinde sunulan bu kondansatör, chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Toleransı -10%, +50% aralığındadır. Genel amaçlı güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, süzgeç ve destek kapasitörlü uygulamalarda kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 380 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V