36DX372F350DF2A
CAP ALUM 3700UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX372F350DF2A
36DX372F350DF2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 36DX372F350DF2A, 3700 µF kapasitanslı ve 350 V rated voltage değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile gerçekleştirilen radial can paketlemesiyle chassis mount uygulamalarına uygun olarak tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 1000 saat yaşam süresiyle genel amaçlı güç kaynakları, enerji depolama ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı ile DC devrelerde yüksek kapasitans değerleri gerektiren alanlarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V