36DX332F350DF2A
CAP ALUM 3300UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
36DX332F350DF2A
36DX332F350DF2A Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 36DX332F350DF2A, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantı sistemi ve chassis mount yapısı ile güç kaynakları, güç dönüştürücüler ve genel endüstriyel elektronik devreler gibi uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bileşen, 1000 saat ömrü 85°C'de garanti edilmiştir. Polar yapıda olup ±50%/−10% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V